Drugie życie dla smartfonów

Poznaj nas ✌🏻

Kim jesteśmy?

MobilkiGSM jest doświadczoną marką na polskim rynku smartfonów. Mimo przeszło 8 lat funkcjonowania w dalszym ciągu się rozwijamy i ewoluujemy.

Naszą główną działalność stanowi sprzedaż używanych i pewnych smartfonów z półki Premium w formule B2C oraz B2B.

Możesz nas spotkać w czterech sklepach w Małopolsce, gdzie również świadczymy kompleksowe usługi serwisowe Twojego telefonu.

Nasza historia 📖

Czy wiesz, że...

Nasza historia nie zaczęła się od ciepłego miejsca w korporacyjnym biurze, ale od krakowskiej giełdy towarowej - w czasach gdy iPhone 6s był wyznacznikiem luksusu 🍎✨

Dziś tworzymy zgrany i zaangażowany i przede wszystkim doświadczony zespół ze wspólną misją. W MobilkiGSM to ludzie stanowią najcenniejszą wartość i są gwarantem realizacji naszych strategii rozwoju.

Nasza Misja ♻️

...dołącz do niej!

Jesteśmy tu nie tylko po to, aby sprzedawać telefony.  

Jesteśmy tutaj, aby dawać drugie życie elektronice skutecznie wpisując się w w idęę elektroniki cyrkularnej.

Naszym celem jest szerzenie świadomości zrównoważonego rozwoju i pozytywnego przesłania na temat ograniczenia emisji e-odpadów właśnie poprzez zakupu sprawdzonego telefonu z drugiej ręki.  

Ten trend nie tylko pozytywnie wpływa na aspekty ekologiczne, ale też pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy!

Pragniemy pomagać naszym Klientom w dokonywaniu w pełni świadomych i bardziej przyjaznych wyborów dla środowiska. Zależy nam na redefiniowaniu rynku smartfonów używanych mając na uwadze jego co raz większy udział i rozwój w odniesieniu globalnym.  

W dzisiejszych czasach smartfon to jeden z ważniejszych elementów naszego życia. Dzięki zaawansowanej specyfikacji technicznej, wydajności i parametrów współczesnych smartfonów możemy z nich korzystać nawet 5 lat. Regularnie otrzymywane od producentów wsparcie software'owe tym bardziej wydłuża życie starszych flagowych modeli.

Tworzymy dla Was i sukcesywnie rozwijamy bezpieczną przestrzeń do zakupu pewnych telefonów z drugiej ręki.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji !

Nasza praca na rzecz rozwoju rynku smartfonów z drugiej ręki w Polsce została doceniona.

Otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie – Diamenty Miesięcznika Forbes 2022.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zachęcamy do lektury.
Przeczytaj artykuł o naszej firmie w internetowym wydaniu Forbes.pl

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości.