Apple iPhone 13 mini

Od 2 499,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Apple iPhone 13 mini

Mocna pozycja na rynku smartfonów – nowy czip A15 Bionic oraz superszybkie połączenia 5G zapewniają wysoki komfort użytkowania telefonu. Superwydajny w porównaniu do poprzednich modeli Apple. Wyświetlacz Super Retina XDR, teraz o 28% jaśniejszy. Warstwa Ceramic Shield jest twardsza niż szkło w jakimkolwiek smartfonie. Możesz też liczyć na ochronę przed pyłem, zachlapaniem i wodą. Nawet 19 godzin odtwarzania wideo. Najbardziej zaawansowany system dwóch aparatów od Apple. Nawet o 47% lepsze zdjęcia w słabym świetle.

Wyświetlacz Super Retina XDR

Wyświetlacz Super Retina XDR jest wyraźniejszy nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Jasna biel, głęboka czerń i niesamowita głębia kolorów. Niezwykle wysoka gęstość pikseli zapewnia wyraźne i ostre zdjęcia i tekst.

Szybki czip A15 Bionic

Czip A15 Bionic sprawia, że wszystko działa płynniej. Obsługuje funkcje takie jak tryb filmowy, style fotograficzne i tekst na żywo. Jest bardziej ekonomiczny, dzięki czemu bateria wystarcza na dłużej.

Prywatność pod ochroną

Apple iPhone 13 mini został stworzony tak, aby Twoje prywatne informacje były jak najbezpieczniejsze. Nie musisz się martwić, korzystając z funkcji Apple Pay czy Face ID. System iOS pokazuje Ci pełną politykę prywatności aplikacji, jeszcze zanim pobierzesz ją na swój smartfon. 

Najważniejsze parametry Apple iPhone 13 mini

Wyświetlacz: 5.4″, 2340 x 1080px, OLED, Super Retina XDR
Procesor: Apple A15 Bionic, sześciordzeniowy
Wersja systemu: iOS 15
Pamięć RAM: 4 GB
Aparat: Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
Pojemność akumulatora [mAh]: 2438
Bezpieczeństwo: Face ID