Apple iPhone 12 Pro

Od 3 699,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Prestiżowy, Rewelacyjny, Oszałamiający. Jednym słowem: PRO

Debiut 5G w wersji Pro. Czip A14 Bionic zdecydowanie wyprzedza czipy w innych smartfonach. Profesjonalny system aparatów przenosi zdjęcia słabo oświetlonych elementów na wyższy poziom, a iPhone 12 Pro jeszcze bardziej je udoskonala. Ceramic Shield nawet czterokrotnie zwiększa odporność na upadki.

Nowy system aparatów

Tryb nocny działa teraz zarówno z obiektywami szerokokątnymi, jak i ultraszerokokątnymi, aby uchwycić niespotykane dotąd spektakularne kadry. Dzięki skanerowi LiDAR wykonasz również piękne portrety w trybie nocnym. Obiektyw szerokokątny przepuszcza o 27 procent więcej światła, zapewniając większą ostrość i bogactwo szczegółów zarówno w dzień, jak i w nocy.

Wyświetlacz Super Retina XDR

Nowa konstrukcja z płaskimi brzegami i elastyczną matrycą OLED zapewnia piękne kolory o doskonałej jasności i wysokim kontraście na całej powierzchni, aż do krawędzi. Nawet 1200 nitów szczytowej jasności na zdjęciach i filmach HDR. 2 000 000:1 to współczynnik kontrastu, przy którym czarne jest czarne, a białe jest białe.

Prywatność pod ochroną

Apple iPhone 12 Pro został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich danych prywatnych. Dane Face ID nigdy nie opuszczają Twojego iPhone’a i nie są nigdzie przenoszone. System iOS pokaże Ci pełną politykę prywatności aplikacji, zanim ją pobierzesz. Jeśli płacisz za pomocą Apple Pay, dane Twojej karty nie zostaną nigdzie przekazane. To tylko kilka przykładów najwyższej ochrony Twoich danych.

Najważniejsze parametry Apple iPhone 12 Pro

Wyświetlacz: 6.1″, 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR
Procesor: Apple A14 Bionic, sześciordzeniowy
Wersja systemu: iOS 15
Pamięć RAM: 6 GB
Aparat: Tylny 3 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
Pojemność akumulatora [mAh]: 3687
Bezpieczeństwo: Face ID

Obserwuj nasze social media, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami!