Od ponad 10 lat sprzedajemy telefony

O nas

Doświadczenie

Mobilki GSM istnieje na rynku sprzedaży oraz usług serwisowych od ponad 10 lat, a od trzech specjalizuje się w imporcie i sprzedaży najwyższej jakości używanych i nowych smartfonów. Tym samym wpisując się w europejską tendencję do zrywania z nadmiernym konsumpcjonizmem.

Jesteśmy marką, która  doskonale adaptują się do zmieniających gustów konsumenta.

Obecnie posiadamy 6 salonów w Polsce. Spółka zmienia się wraz z potrzebami rynku i klientów, rozbudowując sieć salonów stacjonarnych w Małopolsce oraz otwierając się na inne formy sprzedaży, kładąc przy tym mocny nacisk na eCommerce. 

Zakres naszych produktów oraz usług nieustannie poszerzamy. 

U nas zakupisz zarówno nowe urządzenia jak i używane czy powystawowe a jednocześnie prowadzimy serwis napraw . Gdy zdarzy się usterka, niezależnie czy sprzęt kupiłeś u nas czy u kogoś innego, u nas możesz liczyć na sprawną i fachową pomoc wykwalifikowanych serwisantów Mobilki GSM. Nasz doradca w salonie wstępnie wyceni koszt serwisu i przyjmie urządzenie do naprawy. W przypadku szybkich napraw (takich jak wymiana baterii lub ekranu) pracownicy salonu mogą wykonać usługę serwisową tego samego dnia.

W branży GSM trzeba nieustannie śledzić trendy, by pozostać na bieżąco. A trendy to nie tylko najnowsze modele i nowe technologie, to także ewoluujące potrzeby konsumentów.

Od dłuższego czasu można zauważyć rosnącą popularność przedmiotów używanych i mowa tu nie tylko o ubraniach, ale również sprzęcie elektronicznym. „Ten pozytywny trend pozwala nie tylko zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale co najważniejsze, przyczynia się do zmniejszenia ilości elektrośmieci na naszej planecie”

Zespół techników czuwa nad jakością i oryginalnością produktów. Zanim telefony trafią do sprzedaży przechodzą bardzo rygorystyczną, wieloetapową kontrolę jakości. Dzięki temu MobilkiGSM mogą zaoferować do dwunastu miesięcy gwarancję na każdy model. Klienci doceniają również profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie zarówno w salonach stacjonarnych, jak i poprzez infolinię.

Ogromnie cieszymy się, że do grona zadowolonych klientów coraz częściej dołączają firmy, którym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, skupu i naprawy smartfonów. Dla wielu to ważna część polityki proekologicznej, ale również sposób na redukcję wydatków.

Tak jak w sklepach stacjonarnych, w sieci klienci również mogą liczyć na profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową oraz maksymalne bezpieczeństwo zakupów – każdy użytkownik może zwrócić lub wymienić telefon w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Diamenty Forbes 2022

Otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie – Diamenty Miesięcznika Forbes 2022. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zachęcamy do lektury.
Przeczytaj artykuł o naszej firmie w internetowym wydaniu Forbes.pl