Samsung Galaxy S9

Samsung S9

Samsung S9 został wyposażony w wyświetlacz Infinity. Ramki są w nim zredukowane do absolutnego minimum. Dodatkową jego zaletą, jest ekran o proporcji 18.5:9. Przeglądanie na nim stron internetowych, czy pisanie smsów to czysta przyjemność. Samsung S9 to również krystalicznie czysty dźwięk, Dual Sim, mnóstwo zabezpieczeń. To wszystko powoduje, że po prostu warto go mieć.

Dźwięk jak w kinie

Firma Samsung we współpracy z AKG stworzyła wyjątkowe stereo oraz słuchawki. Dźwięk premium w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos, powoduje, że słuchanie muzyki i oglądanie filmów na telefonie od teraz stanie się Twoją ulubioną formą rozrywki.

Funkcja Dual SIM

Dzięki funkcji Dual SIM, możesz korzystać z dwóch kart SIM jednocześnie. Jest to wygodne, gdy masz dwa numery. Przykładowo prywatny i służbowy, a nie chcesz ciągle nosić ze sobą dwóch urządzeń.

Nowoczesne zabezpieczenia

Dzisiaj większość naszego życia toczy się w telefonie. To w nim sprawdzasz wiadomości, wykonujesz połączenia, piszesz mnóstwo smsów, a nawet wykonujesz przelewy bankowe. Ryzyko wzrasta, gdy na przykład prowadzisz firmę i masz w nim dane Twoich klientów. Dlatego tak pomocne są zabezpieczenia znajdujące się w smartfonie Samsung S9. Całkowite bezpieczeństwo zagwarantuje Ci skaner tęczówki w połączeniu z odczytywaniem rysów twarzy i skanerem linii papilarnych.

Ponadprzeciętna wydajność

W dzisiejszych czasach szybkie działanie liczy się bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego dobry telefon to taki, który ma wydajny procesor oraz baterię. W modelu Samsung S9 występuje ośmiordzeniowy procesor (Max. 2.7 GHz + 1.7 GHz), 64 bit, 10nm. Otwieranie kilku aplikacji w jednym czasie nie będzie stanowiło dla niego żadnego problemu. Doskonałym towarzystwem jest dla niego wytrzymała bateria o pojemności 3000 mAh. Ten duet sprawia, że korzystanie z telefonu bez żadnych ograniczeń stało się rzeczywistością. Pojemna bateria i wydajny procesor to jeszcze nie wszystko. Samsung S9 daje również możliwość rozszerzenia 64 GB wbudowanej pamięci, aż o 400 GB.