Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung S9 PLUS

Samsung S9+ jest wyposażony w aż trzy aparaty. Wygląda to następująco: 2 tylne: Super Speed Dual Pixel 12 MP OIS (F1.5/F2.4) + 12 MP OIS (F2.4) Przód: 8 MP AF (F1.7). Jeszcze lepszą rozrywkę gwarantuje wyświetlacz Infinity. Ramki są w nim zredukowane do absolutnego minimum. Dodatkowo, jego ekran ma proporcje 18,5:9. Właśnie dlatego tak dobrze ogląda się na nim filmy, serwuje po stronach internetowych oraz gra w najnowsze gry.

Słuchanie muzyki bez ograniczeń!

Jeżeli szukasz modelu telefonu, który zagwarantuje Ci maksymalnie dobry dźwięk, to właśnie znalazłeś. Jest nim Samsung S9+. Wszystko za sprawą stereo i słuchawek AKG. Zapewniają one również taki dźwięk przestrzenny jak w kinie, czyli Dolby Atmos.

Dwa telefony w jednym

Taki komfort zapewnia wejście Dual Sim. Dzięki niemu, jednocześnie możesz korzystać z dwóch numerów telefonów. To szczególnie dobre rozwiązanie, jeżeli musisz mieć służbowy i prywatny telefon. Noszenie ze sobą dwóch urządzeń bywa naprawdę uciążliwe.

Wydajny i bezpieczny

Za wydajność w modelu Samsung S9+ odpowiada skaner tęczówki w połączeniu z odczytywaniem rysów twarzy i skanerem linii papilarnych. Natomiast ponadprzeciętną wydajność gwarantuje ośmiordzeniowy procesor (Max. 2.7 GHz + 1.7 GHz), 64 bit, 10nm. Idealnym dodatkiem do tych dwóch komponentów jest pojemna bateria litowo-jonowa (3500 mAh). Wydajny procesor jest bardzo dużym wsparciem dla tak dużej baterii.

Niesamowicie realistyczne zdjęcia

Samsung S9+ daje Ci na przechowywanie fotografii aż 64 GB wbudowanej pamięci. Możesz ją rozszerzyć o 400 GB. To prawie tyle, co w dawnych czasach miały komputery. Ulepszona technologia aparatu zapewnia jeszcze wyższą jakość zdjęć. Fotografia mobilna stała się dzięki temu, jeszcze prostsza i piękniejsza. Podwójny zoom optyczny zapewnia idealne kadry nawet przy słabym oświetleniu.

Samsung S9+ to smartfon, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zamów go i sam się o tym przekonaj!