Samsung Galaxy S23 Ultra

Od 5 699,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Samsung Galaxy S23 Ultra

Więcej innowacji z myślą o planecie!

Smukły i symetryczny kształt Samsunga S23 Ultra powraca z jedną zasadniczą różnicą: ekologicznymi materiałami pochodzącymi z recyklingu. Dopracowany w najmniejszym szczególe, od metalowej ramki po szklane wykończenie. Obudowa wyróżnia się nowymi kolorami inspirowanymi naturą.

  1. Wewnętrzna pokrywa rysika S Pen umieszczona w gnieździe rysika zawiera minimum 20% poliamidu (PA) pochodzącego z oceanu. Przednie i tylne szkło zawierają średnio 22% materiałów pochodzących z recyklingu. Dekoracyjna folia tylnego szkła zawiera co najmniej 80% materiałów pochodzących z recyklingu. Powyższe wartości są procentami wagi.
  2. Szklana folia PET, szkło z recyklingu i tworzywa sztuczne pochodzące z oceanów otrzymały walidację oświadczenia środowiskowego ECV.
  3. Barwniki do anodowania opraw metalowych wykonane są w 10% z barwników naturalnych.

Jaśniejsza przyszłość w zasięgu wzroku.

Technologia Dynamic AMOLED 2X zapewnia wyraźną widoczność szczegółów niezależnie od ustawienia jasności wyświetlacza. Inteligentne odświeżanie z częstotliwością 120 Hz gwarantuje płynny obraz i oszczędność energii.
Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, aby mobilne wrażenie były jeszcze bardziej wciągające.

200 MP. Rozdzielczość godna podziwu.

Rozdzielczość obiektywu szerokokątnego niemal się podwoiła, zapewniając uderzająco wyraźne zdjęcia. W porównaniu z S22 Ultra, wyposażonym w aparat 108 MP z obiektywem szerokokątnym, S23 Ultra wyposażony jest w aparat 200 MP z obiektywem szerokokątnym. Powiększaj i kadruj ujęcia, aby uzyskać zupełnie nowy widok lub pozostaw zdjęcie bez zmian tak, aby wydobyć najmniejsze detale.

Z Nightografią każde światło jest dobre

Od zmierzchu do świtu profesjonalny aparat rejestruje jaśniejsze zdjęcia i fimy. Inteligentny czujnik pikselowy dostosowuje się do słabego oświetlenia dzięki trybowi nocnemu, a obiektyw aparatu tonuje rozbłyski, zapewniając wyraźniejsze ujęcia.

Najważniejsze parametry Samsung Galaxy S23 Ultra

Wyświetlacz: 6.8″, 3080 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X 
Procesor: Snapdragon 8 Gen 2, ośmiordzeniowy
Wersja systemu: Android 13
Pamięć RAM: 12 GB
Aparat: Tylny 200 Mpx + 2 x 10 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, USB typ C
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000