Myszka bezprzewodowa Apple Magic Mouse

Myszka bezprzewodowa Apple Magic Mouse sensor

Model : A1657

Myszka bezprzewodowa Apple Magic Mouse

Odkryj lekkość pracy z myszą Apple Magic Mouse. Biały kolor czyni z niej absolutnie unikatowe akcesorium, które prezentuje się okazale i zapewnia niezrównany komfort użytkowania. Magic Mouse będzie gładko sunąć po stole, ale prawda jest taka, że wiele czynności obsłuży gestami. Do pracy nie potrzebuje w ogóle kabli. Mysz korzysta z interfejsu Bluetooth, łącząc się stabilnie ze sprzętem Apple. Mało tego, w pełni naładowany Magic Mouse będzie pracował przez miesiąc. I ani razu nie poprosi o energię.

Łatwość użytkowania, której potrzebujesz

Jednolita powierzchnia myszy Magic Mouse sprawia, że wygląda ona jak mysz jednoprzyciskowa. Dodatkowo jest gotowa do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Została wyposażona w obszar Multi-Touch, który reaguje na proste gesty, takie jak machnięcia i przewijanie, ułatwiając Ci przeglądanie dokumentów i przechodzenie między stronami w sieci. Częste ładowanie baterii odchodzi w niepamięć. Apple Magic Mouse ma akumulator na 30 dni pracy.

Konfiguracja myszy Apple Magic Mouse

Podłącz urządzenie bezprzewodowe do Maca przy użyciu jednego z poniższych przewodów:

  • Przewód ze złącza USB-C na Lightning
  • Przewód ze złącza Lightning na USB

Jeśli nie możesz podłączyć przewodu, ponieważ urządzenie nie jest wyposażone w port Lightning, wykonaj czynności opisane w następnej sekcji.

  • Włącz urządzenie. Pod przełącznikiem zasilania powinien być widoczny zielony pasek.
  • Urządzenie korzysta z połączenia USB do naładowania baterii i automatycznie łączy się w parę z Makiem. Aby sprawdzić poziom naładowania urządzenia i potwierdzić, że jest połączone w parę, wybierz kolejno menu Apple  > Preferencje systemowe, a następnie kliknij przycisk Bluetooth. Urządzenie powinno się pojawić na liście urządzeń Bluetooth.
  • Odłącz urządzenie, aby używać go bezprzewodowo.