Apple iPhone XS

Od 1 519,00 

iPhone XS

iPhone XS to godny następca iPhone X. Swoją premierę miał w 2018 roku. Zachwyca już od pierwszego spojrzenia dzięki wodoszczelnej obudowie ze stalowymi ramkami. Kryje ona w sobie równie atrakcyjną zawartość w postaci wyświetlacza OLED z HDR i 3D Touch, błyskawicznie działającego systemu IOS, oraz ulepszonego rozpoznawania twarzy Face ID.

iPhone XS 64 GB – jest moc

To wszystko dzięki silnym podzespołom. iPhone XS 64 GB jest wyposażony w procesor A12 Bionic o ponadprzeciętnej wydajności. W połączeniu z systemem operacyjnym iOS 12 i 4 GB pamięci RAM, bez problemu poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie przed nim postawisz. Nie zabraknie w nim miejsca na przechowywanie zdjęć, czy ważnych dokumentów. Jego pamięć wbudowana to aż 64 GB.

iPhone XS – znakomity wyświetlacz

W wodoszczelnej obudowie ze stalowymi ramkami znalazło się miejsce na wyświetlacz OLED z HDR i 3D Touch. Gwarantuje on idealne odwzorowanie kolorów i wysoki kontrast. Wysoka jasność wyświetlacza, pozwoli Ci oglądać ulubione filmy na YouTube, czy przeglądanie stron w sieci, nawet przy silnym świetle słonecznym.

iPhone XS – twórz magiczne zdjęcia

Ty zatroszcz się o to, aby mieć co wspominać. O zachowanie tych wspomnień odpowiednio zada aparat z zoomem optycznym 2x, świetna stabilizacja w obu aparatach z tyłu urządzenia, oraz regulacja ostrości. iPhone XS równie dobrze radzi sobie z nagrywaniem filmów w jakości 4K (60 klatek/s).

iPhone XS – bardzo wydajna bateria

Dzięki iPhone XS od Apple możesz cieszyć się jego możliwościami przez długi czas bez konieczności ładowania. Ten model jest wyposażony w akumulator o pojemności 2659 mAh. Czas pracy na jednym ładowaniu to cały dzień, a czasami nawet dłużej w zależności od tego, jak intensywnie z niego korzystasz. Bateria dzielnie zniesie przeglądanie Internetu, oglądanie filmów, rozmowy, czy korzystanie z mediów społecznościowych. Zaletą iPhone XS jest również funkcja bezprzewodowego ładowania. Zapomnij o straceniu czasu na poszukiwania kabla od ładowarki. Raz na zawsze!