Apple iPhone XS Max

Od 1 699,00 

iPhone XS MAX

iPhone XS MAX jak na jego nazwę przystało ma największy wyświetlacz Super Retina w historii iPhone’ów. A to dopiero początek. Kolejnym jego atutem jest szybsze niż w poprzednim modelu iPhone XS Face ID, czyli stworzonym przez Apple biometryczny system rozpoznawania twarzy. Rozpozna Cię niezależnie od tego, czy jesteś w okularach przeciwsłonecznych, czy zmieniłeś fryzurę.

iPhone XS Max – wyświetlacz Super Retina

Wyświetlacz OLED w iPhone XS Max wyświetla obrazy w jakości HDR. Tak głębokiej czerni nie widziałeś jeszcze na żadnym smartfonie. To samo odnosi się do kolorów. Daj się wciągnąć w świat filmów!

iPhone XS Max – obudowa z chirurgicznej stali nierdzewnej

iPhone XS Max jest dostępny w trzech kolorach (różowym, złotym i gwiezdnej szarości). Obudowa została wyprodukowana ze specjalnie opracowanego przez markę Apple stopu stali. Poddano go precyzyjnej obróbce mechanicznej. To wszystko sprawia, że iPhone XS Max przykuwa uwagę już od pierwszego spojrzenia. Stal chirurgiczna charakteryzuje się dużo wyższą odpornością na zarysowania niż inne, miękkie metale. Nie uczula, dlatego często produkuje się z niej biżuterię. Przedmioty z niej wykonane nie zmieniają koloru wraz z upływem czasu.

Podczas produkcji iPhone XS Max został zastosowany zaawansowany proces fizycznego osadzania z fazy gazowej (PVD). To właśnie od sprawia, że telefony w kolorze złota lub gwiezdnej szarości, są tak intensywnie błyszczące. iPhone’y są tak piękne, że przypominają drogą biżuterię.

iPhone XS Max – ładuj gdzie i jak chcesz

Tylna część obudowy w tym modelu jest zrobiona ze szkła. Telefon można ładować bezprzewodowo. O wiele szybciej niż poprzedni model iPhone XS. Bezprzewodowe ładowanie to nowoczesność, wygoda i brak kabli.

iPhone XS Max – inteligentny czip A12 Bionic

W iPhone XS Max znajduje się najsilniejszy i najbardziej inteligentny czip, jaki kiedykolwiek zastosowano w smartfonach. Wyposażono go w system Neural Engine nowej generacji. Umożliwia on wykonywanie portretów z funkcją kontroli głębi ostrości. Chip sprawia, że iPhone działa płynnie i bardzo szybko. Jeżeli szukasz urządzenia o maksymalnej wydajności, to wybierz iPhone XS Max.