Apple iPhone XR

Od 1 259,00 

iPhone XR

iPhone XR to urządzenie, które zachwyca każdą funkcją i elementem. Zaczynając od obudowy, a kończąc na bardzo zaawansowanym wyświetlaczu Liquid Retina. Do tego należy jeszcze dorzucić: ekspresowo działające Face ID, naprawdę mocny i inteligentny chip oraz rewolucyjny tryb zdjęciowy.

Obudowa z innowacyjnych i wytrzymałych materiałów

Zaraz po wyświetlaczu obudowa jest najbardziej narażona na zarysowania, wygięcia, czy inne uszkodzenia. Dlatego Apple zadbało o to, aby została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Przód obudowy wykonana z najbardziej odpornego szkła, jakie jest dostępne na rynku. Uzupełniają je zrobione z chirurgiczną precyzją obręcze z lotniczego aluminium. To wszystko powoduje, że iPhone XR doskonale znosi wodę, oraz pył. Możesz go zabrać ze sobą zarówno do pracy, jak i na weekendowy wypad pod namiot. Wybierz taki kolor obudowy, jaki najbardziej lubisz. iPhone XR występuje aż w 6 wariantach kolorystycznych. Szklany tył obudowy jest barwiony aż siedmiokrotnie, aby uzyskać tak intensywne kolory.

Bezprzewodowe ładowanie i udoskonalone Face ID

Szklany tył iPhone XR umożliwia proste i szybkie ładowanie bezprzewodowe. Natomiast unowocześnione Face ID. Tylko marka Apple ma ten zaawansowany system. Jest bardzo bezpieczny. Możesz odblokować smartfona za pomocą jednego spojrzenia. To samo dotyczy wykonywania płatności. Wystarczy jeden rzut oka, aby szybko i bezpiecznie sfinalizować każdą transakcję. W iPhone XR Face ID działa jeszcze szybciej.

Inteligentny czip A12 Bionic

Inteligentny czip A12 Bionic jest teraz wyposażony w system Neural Engine nowej generacji. Pozwala on na wykonywanie portretów z funkcją głębi ostrości oraz na jeszcze większe zanurzenie się w rozszerzonej rzeczywistości. Inteligentny chip jest gwarancją, że urządzenie działa jeszcze szybciej i wydajniej. W iPhone XR znajduje się również dwa razy szybsza matryca przeznaczona do robienia zdjęć w trybie Smart HDR. Teraz wykonywanie zdjęć stanie się jeszcze prostsze i zabawniejsze.