Apple iPhone X

Od 1 399,00 

iPhone X

iPhone X jest dostępny na rynku od 2017 roku. W momencie pojawienia się w sklepach jego design został uznany za rewolucyjny. Apple pozbyło się szerokich ramek wykorzystywanych w poprzednich modelach iPhone’ów. W ten sposób wyświetlacz iPhone X znacznie się powiększył. Obecnie ma 5,8 cala i pokrywa całą przednią część urządzenia. Tak duży wyświetlacz sprawia, że oglądanie filmów, czy przeglądanie newsów w sieci jest prawdziwą radością.

iPhone X – wyświetlacz OLED

W modelu iPhone X po raz pierwszy zastosowano technologię OLED Multi Touch. Zapewnia on nie tylko wyjątkową rozdzielczość, ale również kontrast. Wyświetlacz Super Retina charakteryzuje się również wysoką jasnością i doskonałym odwzorowaniem kolorów.

iPhone X – Face ID

Face ID, czyli system rozpoznawania twarzy po raz pierwszy został zastosowany przez Apple w iPhone X. To technologia biometrycznej autoryzacji, która zastąpiła Touch ID, oparty na liniach papilarnych. Face ID zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Aparat TrueDepth przechwytuje szczegółowe dane twarzy, rozmieszczając i analizując tysiące niewidzialnych punktów, a przez to tworząc dla niej mapę głębi. Technologia dostosowuje się do zmian w Twoim wyglądzie. Telefon rozpozna Cię nawet wtedy, gdy zmienisz fryzuję, zapuścisz brodę, czy założysz okulary przeciwsłoneczne.

iPhone X – super wydajna bateria

Producent deklaruje, że nowa bateria iPhone X wystarcza nawet na 2 godziny dłużej niż bateria iPhone’a 7. Pozwala na rozmawianie nawet przez 21 godzin, przeglądanie stron internetowych przez 12 godzin, odtwarzanie wideo przez 13 godzin i słuchanie muzyki do 60 godzin. Baterię iPhone X naładujesz do 50% już w 30 minut, aby zabawa mogła trwać dalej.

iPhone X – rób zdjęcia jak zawodowiec

iPhone X został wyposażony w aparaty 12 MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem. Tryb i oświetlenie portretowe, optyczna stabilizacja obrazu sprawiają, że wykonywanie profesjonalnych zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Nie musisz się bać, że aparat się porysuje. Odpowiednią ochronę gwarantuje mu osłona obiektywu ze szkła szafirowego.