Apple iPhone SE 2020

Od 1 239,00 

iPhone SE2020

iPhone SE2020 skrywa w sobie naprawdę potężne podzespoły i innowacyjne technologie. Duża moc obliczeniowa i kompaktowe rozmiary sprawiają, że poradzi sobie z każdym zadaniem. Jest gotowy na wyzwania codzienności.

iPhone SE2020 – odporny na wodę i zarysowania

Do produkcji tego iPhone’a zastosowano wyjątkowo wytrzymałe komponenty. Połączenie ich w całość to robi bardzo pozytywne wrażenie i daje nadzieję na wieloletnie użytkowanie. Obudowa jest gładka i płaska, więc komfortowo trzyma się ją z ręce, podczas rozmów, czy przeglądania stron internetowym. Sama obudowa jest zrobiona z najmocniejszego szkła na rynku. Dodatkowo, spina ją aluminiowa obręcz. Wyświetlacz iPhone SE2020 znajduje się z przodu i ma przekątną 4,7 cala. Wyświetlacz Retina to świetne odwzorowanie kolorów i wręcz natychmiastowy czas reakcji. Obudowa iPhone SE2020 jest wodoodporna i zgodna ze standardem IP67. Możesz wrzucić go do wody nawet na 30 minut i nic złego mu się nie przydarzy.

iPhone SE2020 – potężny procesor

Ten iPhone został wyposażony w niezwykle wydajny procesor A13 Bionic. Znajdziesz go również w modelu iPhone 11. Pozwala on na korzystanie z aplikacji, oglądanie filmów, czy pracę bez żadnych ograniczeń. W ramach relaksu możesz również pograć w ulubioną grę bez obaw, że zbyt wolny procesor, popsuje Ci zabawę.

iPhone SE2020 – nowoczesny aparat

Z iPhone SE2020 zatrzymywanie najpiękniejszych chwil staje się banalnie proste. Smartfon został wyposażony w inteligentny soft i procesor o dużej mocy. Światło, cień, kolor skóry. Wszystko to wygląda bardzo naturalnie na zdjęciach robionych aparatem z iPhone SE2020. Odpowiednie tryby powodują, że każdy kadr jest tak dopracowany, jakbyś spędził nad nim wiele godzin. Tak naprawdę zrobienie zdjęcia zajmie Ci sekundę.

iPhone SE2020 – wideo w rozdzielczości 4K

Wideo w rozdzielczości 4K pozwala na zarejestrowanie każdego detalu. Bardzo ciekawą i pomocną funkcją jest to, że możesz w tym samym trybie robić zdjęcia i nagrywać film. Już niczego nie przegapisz!