Apple iPhone 14

Od 3 699,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Nowa jakość życia. Apple iPhone 14

Wybierz telefon, którego baterii nie trzeba doładowywać nawet jeśli przez cały dzień jest intensywnie użytkowany – postaw na model Apple iPhone 14. Wyróżnia się wysoką wydajnością dzięki pracy procesora A15 Bionic oraz doskonałą jakość obrazy zapewniają przez wyświetlacz Super Retina XDR OLED.

Ostry i naturalny obraz

Teraz oglądanie filmów na telefonie nabierze nowego wymiaru! Smartfon Apple iPhone 14 gwarantuje idealnie ostry obraz, realistyczne kolory i niesamowitą dynamikę dodającą oglądanym scenom jeszcze większego realizmu.

Co więcej, nawet długie godziny przy odtwarzaniu wideo nie będą męczące dla Twoich oczu – o optymalne dopasowanie barw do oświetlenia zadba technologia True Tone.

Zdjęcia, które Cię zachwycą.

Zestaw aparatów zastosowany w prezentowanym smartfonie pozwala na wykonywanie ostrych, szczegółowych i naturalnych fotografii.

Składają się na niego obiektyw główny o rozdzielczości 12 Mpix 26 mm, z przysłoną ƒ/1,5 i systemem OIS oraz obiektyw ultraszerokokątny zapewniający pole widzenia w zakresie 120°.

Możliwości zaawansowanej fotografii rozszerzają dodatkowo 2-krotny zoom optyczny i 5-krotny zoom cyfrowy oraz tryb do robienia zdjęć nawet przy słabym oświetleniu.

Sprawdzony procesor.

Chcesz mieć pewność, że wydajność i szybkość pracy Twojego smartfona Cię nie zawiodą? Wybierz zatem model Apple iPhone 14, w którym zastosowany został sprawdzony procesor doceniony przez użytkowników na całym świecie.

Smartfon wyposażony w 5-rdzeniowy czip A15 Bionic znany z iPhone’a 13 Pro, spisuje się wzorowo przy bardzo wymagających zadaniach – najnowszych grach, aplikacjach AI oraz wielu innych programach.

Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz.

Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14  rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe.

Oto, jak iPhone słyszy, wyczuwa i ocenia zderzenia:
Nagłe zmiany prędkości i kierunku ruchu – żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym monitoruje drastyczne zmiany kierunku jazdy i położenia pojazdu w przestrzeni.
Zmiany ciśnienia we wnętrzu pojazdu za pomocą wbudowanego barometru
Silne odgłosy zderzenia – mikrofon rozpoznaje ogromny hałas, który towarzyszy zderzeniu. Dla ochrony prywatności dane dźwiękowe są w całości przetwarzane na iPhonie.

iPhone wykrywa zderzenia, opierając się na milionie godzin danych o prowadzeniu pojazdów i wypadkach.

Najważniejsze parametry Apple iPhone 14

  • Wyświetlacz: 6.1″, 2532 x 1170px, Super Retina XDR, OLED
  • Procesor: Apple A15 Bionic, sześciordzeniowy
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Pamięć wbudowana [GB]: 128GB
  • Aparat: Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
  • Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
  • Pojemność akumulatora [mAh]: 3279
  • Bezpieczeństwo: Face ID