Apple iPhone 13 Pro Max

Od 4 799,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Niezawodny. Wyjątkowy. Twój - Apple iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max radykalnie poszerzono możliwości aparatów, zarówno fotograficzne, jak i filmowe. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość FHD+, wysoką responsywność i olśniewające kolory. Chip A15 Bionic zapewni niesamowitą szybkość, płynność i jakość grafiki, a jego odporność na wodę i wydajna bateria pozwolą dotrzymać kroku wszędzie, gdzie się udasz.

Responsywny wyświetlacz Super Retina XDR

Super Retina XDR z technologią ProMotion wykorzystują częstotliwość odświeżania od 10 do 120 razy na sekundę. Inteligentnie przyspieszy, gdy potrzebujesz wspaniałej grafiki wysokiej jakości. Gdy będzie wystarczająco dobra, automatycznie zwolni, aby oszczędzić baterię. Dostosuje się nawet do szybkości przewijania treści na ekranie. Zdolność ProMotion do odświeżania ekranu z częstotliwością nawet 120 Hz połączona z niesamowitą grafiką 5-rdzeniowego GPU w czipie A15 Bionic sprawia, że iPhone 13 Pro Max to idealny sprzęt dla poważnych graczy.

PRO Aparat i nowy teleobiektyw

Nowy teleobiektyw ma ogniskową 77 mm i 3-krotny zoom optyczny, co pozwala uchwycić piękne portrety, a także wyraźniejsze obrazy ruchome i nieruchome z dużej odległości. Podczas robienia zbliżeń spróbuj użyć trybu portretowego, aby wzmocnić efekt bokeh, a także wypróbuj efekty świetlne o jakości studyjnej.
W przeprojektowanym, nowym ultraszerokokątnym obiektywie, który ma potężny autofokus i minimalną odległość ostrzenia wynoszącą zaledwie 2 cm — nawet najmniejsze szczegóły mogą uzyskać niezwykłą moc.
6-krotny zoom optyczny w całym systemie oferujący więcej opcji kadrowania niż kiedykolwiek.

Profesjonalny montaż wideo

iPhone 13 Pro Max to pierwszy smartfon obslugujący kompleksowe i profesjonalne nagrywanie i przetwarzanie wideo w ProRes lub Dolby Vision. Wysoka wierność kolorów i niski współczynnik kompresji oznaczają, że filmy nagrane i połączone w ProRes mogą być odtwarzane natychmiast. Możesz teraz realizować projekty w całości na iPhonie – albo łatwo przenieść wideo ProRes z iPhone’a do Final Cut Pro na Macu.

Prywatność pod ochroną

Apple iPhone 13 Pro Max został stworzony tak, aby Twoje prywatne informacje były jak najbezpieczniejsze. Nie musisz się martwić, korzystając z funkcji Apple Pay czy Face ID. System iOS pokazuje Ci pełną politykę prywatności aplikacji, jeszcze zanim pobierzesz ją na swój smartfon. 

Najważniejsze parametry Apple iPhone 13 Pro Max

Wyświetlacz: 6.7″, 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR, True Tone, Haptic Touch, ProMotion
Procesor: Apple A15 Bionic, sześciordzeniowy
Wersja systemu: iOS 15
Pamięć RAM: 6 GB
Aparat: Tylny 3 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
Pojemność akumulatora [mAh]: 4352 mAh
Bezpieczeństwo: Face ID