Apple iPhone 12

Od 2 199,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Apple iPhone 12 -znajdziesz w nim wszystko, co dla Ciebie ważne.

Apple iPhone 12 Pro został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich danych prywatnych. Dane Face ID nigdy nie opuszczają Twojego iPhone’a i nie są nigdzie przenoszone. System iOS pokaże Ci pełną politykę prywatności aplikacji, zanim ją pobierzesz. Jeśli płacisz za pomocą Apple Pay, dane Twojej karty nie zostaną nigdzie przekazane. To tylko kilka przykładów najwyższej ochrony Twoich danych.

Nowy system aparatów

Tryb nocny działa teraz zarówno z obiektywami szerokokątnymi, jak i ultraszerokokątnymi, aby uchwycić niespotykane dotąd spektakularne kadry. Dzięki skanerowi LiDAR wykonasz również piękne portrety w Trybie nocnym. Obiektyw szerokokątny przepuszcza o 27 procent więcej światła, zapewniając większą ostrość i bogactwo szczegółów w dzień i w nocy.

Wyświetlacz Super Retina XDR

Nowa konstrukcja z płaskimi brzegami i elastyczna matryca OLED zapewnia piękne kolory o doskonałej jasności i wysokim kontraście na całej powierzchni, aż do krawędzi. Nawet 1200 nitów szczytowej jasności na zdjęciach i filmach HDR. 2 000 000:1 to współczynnik kontrastu, przy którym czarne jest czarne, a białe jest białe.

Szybki czip A14 Bionic

A14 Bionic to pierwszy w branży chip 5-nanometrowy z zaawansowanymi komponentami, których grubość jest liczona w atomach. Czterdzieści procent więcej tranzystorów oznacza większą prędkość, lepszą wydajność i dłuższy czas pracy na bateriiNowy procesor ISP umożliwia nagrywanie w Dolby Vision – coś, czego nie potrafią profesjonalne kamery filmowe, nie mówiąc już o innych smartfonach.

Prywatność pod ochroną

Apple iPhone 12 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich prywatnych danych. Dane Face ID nigdy nie opuszczają Twojego iPhone’a i nie są przenoszone do iCloud ani nigdzie indziej. iOS pokaże Ci politykę prywatności aplikacji, zanim ją pobierzesz. Jeśli płacisz za pomocą Apple Pay, numer Twojej karty nie zostanie przekazany sprzedawcom. To tylko kilka przykładów.

Najważniejsze parametry Apple iPhone 12

  • Wyświetlacz: 6.1″, 2532 x 1170px, OLED,Super Retina XDR
  • Procesor: Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy
  • Wersja systemu: iOS 14
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wbudowana [GB]: 128 GB
  • Aparat: Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
  • Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
  • Pojemność akumulatora [mAh]: 2815
  • Bezpieczeństwo: Face ID