Apple iPhone 12 mini

Od 1 749,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Apple iPhone 12 mini - Zgrabny i kompaktowy

Apple iPhone 12 mini działa błyskawicznie dzięki mega szybkiemu czipowi A14 Bionic z systemem Neutral Engine, robi fenomenalne zdjęcia dzięki nowym obiektywom i kręci filmy w rozdzielczości 4K w standardzie Dolby Vision, czego nie potrafią profesjonalne kamery. Wyświetlacz Super Retina XDR z matrycą OLED jest chroniony powłoką Ceramic Shield.

Nowy system aparatów

Tryb nocny działa teraz zarówno z obiektywami szerokokątnymi, jak i ultraszerokokątnymi, aby uchwycić niespotykane dotąd spektakularne kadry. Dzięki skanerowi LiDAR wykonasz również piękne portrety w Trybie nocnym. Obiektyw szerokokątny przepuszcza o 27 procent więcej światła, zapewniając większą ostrość i bogactwo szczegółów w dzień i w nocy.

Wyświetlacz Super Retina XDR

Nowa konstrukcja z płaskimi brzegami i elastyczna matryca OLED zapewnia piękne kolory o doskonałej jasności i wysokim kontraście na całej powierzchni, aż do krawędzi. Nawet 1200 nitów szczytowej jasności na zdjęciach i filmach HDR. 2 000 000:1 to współczynnik kontrastu, przy którym czarne jest czarne, a białe jest białe.

Szybki czip A14 Bionic

A14 Bionic to pierwszy w branży czip 5-nanometrowy z zaawansowanymi komponentami, których grubość jest liczona w atomach. 40 procent więcej tranzystorów oznacza większą prędkość, lepszą wydajność i dłuższy czas pracy na baterii. Nowy procesor ISP umożliwia nagrywanie w Dolby Vision- coś, czego nie potrafią profesjonalne kamery filmowe, nie mówiąc już o innych smartfonach.

Prywatność pod ochroną

Apple iPhone 12 mini został stworzony tak, aby Twoje prywatne informacje były jak najbezpieczniejsze. Nie musisz się martwić, korzystając z funkcji Apple Pay czy Face ID. System iOS pokazuje Ci pełną politykę prywatności aplikacji, jeszcze zanim pobierzesz ją na swój smartfon. 

Najważniejsze parametry Apple iPhone 12 mini

Wyświetlacz: 5.4″, 2340 x 1080px, OLED, Super Retina XDR
Procesor: Apple A14 Bionic, sześciordzeniowy
Wersja systemu: iOS 14
Pamięć RAM: 4 GB
Aparat: Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
Komunikacja: 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
Pojemność akumulatora [mAh]: 2227
Bezpieczeństwo: Face ID