Apple iPhone 11

Od 1 899,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Kultowy. Jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli iPhone’a.

Nowy system dwóch aparatów pozwala uchwycić więcej. Najszybszy procesor w historii smartfonów i bateria na cały dzień – jeszcze więcej zdziałasz. A dzięki wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona zapisane wspomnienia będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek.

Nowy system aparatów

Możesz rejestrować ujęcia szerokokątne, a nawet jeszcze szersze. Przeprojektowany interfejs wykorzystuje nowy, ultraszerokokątny obiektyw, który pozwala zobaczyć – i uchwycić – także to, co dzieje się poza kadrem.

Kręcenie i montowanie wideo jest równie proste, jak pstrykanie i edycja zdjęć. Przed najpopularniejszym aparatem świata otwierają się właśnie nowe perspektywy.

Ekran LCD Liquid Retina

Sięgający samych krawędzi wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 6,1 cala wiernie odwzorowuje kolory i sprawia, że każdy wyświetlany obraz robi niesamowite wrażenie.

Dzięki menu kontekstowym i skrótom całą masę przydatnych rzeczy zrobisz od ręki.

Szybki czip A13 Bionic

CPU ma dwa rdzenie zapewniające wydajność, które są teraz do 20% szybsze i zużywają nawet o 30% mniej energii. A do tego cztery zużywające nawet o 40% mniej energii i do 20% szybsze rdzenie energooszczędne.

Zaprojektowany przez Apple procesor graficzny jest nawet o 20% szybszy i zużywa do 40% mniej energii. Jest wprost stworzony do wyczynowego grania w gry i odkrywania najnowszych możliwości technologii AR.

Prywatność pod ochroną

Jednym spojrzeniem zalogujesz się do apek, uzyskasz dostęp do różnych kont i zapłacisz przez Apple Pay. A konfiguracja tej funkcji jest szybka i prosta.

Face ID nie przechowuje ani nie udostępnia Twojego zdjęcia. Podczas wysyłania wiadomości iMessage lub rozmów przez FaceTime Twoje dane są szyfrowane. A Mapy udzielają wskazówek dojazdu, nikogo nie informując o odwiedzanych przez Ciebie miejscach.

Najważniejsze parametry Apple iPhone 11

  • Wyświetlacz: 6.1″, 1792 x 828px, IPS, Liquid Retina HD
  • Procesor: Apple A13 Bionic, Sześciordzeniowy
  • Wersja systemu: iOS najnowszy
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wbudowana [GB]: 64 GB
  • Aparat: Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
  • Komunikacja: 4G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
  • Pojemność akumulatora [mAh]: 3110
  • Bezpieczeństwo: Face ID
Przekątna ekranu

6.1