Apple iPhone 11 Pro

Od 2 149,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Apple iPhone 11 Pro – świetny do zdjęć

W smartfonie Apple iPhone 11 Pro zastosowano potrójny aparat z ultraszerokokątnym obiektywem. Dodatkowo wyposażony jest w teleobiektyw i funkcjonalny tryb nocny, który uruchamia się samoczynnie, gdy naturalne oświetlenie jest niewystarczające. Z tym urządzeniem możesz też nagrywać wideo 4K!

Nowy system aparatów

Pierwszy system trzech aparatów, który łączy przełomową technologię z legendarną prostotą iPhone’a. Teraz zmieścisz w kadrze nawet cztery razy więcej scenerii. Zrobisz piękne zdjęcia przy bardzo słabym świetle.

Nagrasz też wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona, a potem zmontujesz je tymi samymi narzędziami, którymi edytujesz zdjęcia. Takiego aparatu jeszcze nie było.

Wyświetlacz Super Retina XDR

Wyświetlacz Super Retina XDR ma aż dwa maksymalne ustawienia jasności. I wie, kiedy ich używać. Osiąga 800 nitów w słońcu – co przydaje się, kiedy pstrykasz seriami i od razu wybierasz najlepsze zdjęcia – i aż 1200 nitów, kiedy oglądasz treści w ekstremalnym zakresie dynamicznym. To jak wyświetlacz Pro Display XDR, tyle że w iPhonie.

Szybki czip A13 Bionic

CPU ma dwa rdzenie zapewniające wydajność, które są teraz do 20% szybsze i zużywają nawet o 30% mniej energii. A do tego cztery zużywające nawet o 40% mniej energii i do 20% szybsze rdzenie energooszczędne.

Zaprojektowany przez Apple procesor graficzny jest nawet o 20% szybszy i zużywa do 40% mniej energii. Jest wprost stworzony do wyczynowego grania w gry i odkrywania najnowszych możliwości technologii AR.

Prywatność pod ochroną

Jednym spojrzeniem zalogujesz się do apek, uzyskasz dostęp do różnych kont i zapłacisz przez Apple Pay. A konfiguracja tej funkcji jest szybka i prosta.

Face ID nie przechowuje ani nie udostępnia Twojego zdjęcia. Podczas wysyłania wiadomości iMessage lub rozmów przez FaceTime Twoje dane są szyfrowane. A Mapy udzielają wskazówek dojazdu, nikogo nie informując o odwiedzanych przez Ciebie miejscach.

Najważniejsze parametry Apple iPhone 11 Pro

  • Wyświetlacz: 5.8″, 2436 x 1125px, OLED,Super Retina XDR
  • Procesor: Apple A13 Bionic, Sześciordzeniowy
  • Wersja systemu: iOS 15
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wbudowana [GB]: 256 GB
  • Aparat: Tylny 3 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx
  • Komunikacja: 4G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning
  • Pojemność akumulatora [mAh]: 3190
  • Bezpieczeństwo: Face ID